Корзина
429 отзывов
Интернет-магазин "АскТойс"
+380981120696
+380958714161
Корзина
 • picture 1
  Настільна гра Я банкір (обмін валют). Оригінал Файна гра КП002
  влево
  • Настільна гра Я банкір (обмін валют). Оригінал Файна гра КП002, фото 2
  • Настільна гра Я банкір (обмін валют). Оригінал Файна гра КП002, фото 3
  • Настільна гра Я банкір (обмін валют). Оригінал Файна гра КП002, фото 4
  • Настільна гра Я банкір (обмін валют). Оригінал Файна гра КП002, фото 5
  • Настільна гра Я банкір (обмін валют). Оригінал Файна гра КП002, фото 6
  вправо

  Настільна гра Я банкір (обмін валют). Оригінал Файна гра КП002

  • Заканчивается
  • Код: 104152

  229 грн.

  Купить
  +380981120696
  Киевстар
  • +380958714161
   МТС
  • +380638727571
   Лайф
  • График работы
  • Адрес и контакты
  возврат товара в течение 14 дней по договоренности
  Описание
  Характеристики

  Настільна гра Я банкір (обмін валют). Оригінал Файна гра КП002

   

  Гра передбачає три варіанти, кожен із яких має свої правила.

   

  Перший варіант

  У грі використовуються 60 купюр — гривні, долари та євро номіналами 5, 10, 20, 50, 100 — по 4 шт. кожної, і шість кредитних карток. На табло "обмінний пункт" самостійно встановлюємо будь-який курс валют до гривні та визначаємо час роботи "обмінний пункт": від 10 до 30 хвилин (для зручності підрахунків доцільно встановлювати курс валют цілими числами, наприклад: купівля 10 — продаж 11; купівля 21 — продаж 22; купівля 30 — продаж 32, а також інші курси, з огляду на наявні цифри для табло). Кредитні картки перемішуємо та кладемо поряд із табло (візерунком вгору — вартістю кредиту вниз). Купюри перемішуємо та роздаємо (не відкриваючи!) порівну між гравцями. Гравці самостійно приймають і відкривають (тільки для себе!) роздані їм купюри. Будь-яким способом жеребкування визначаємо гравця, який починає гру. Гравець бере обидва кубики та кидає їх на ігрову поверхню. Один із кубиків визначить, яку операцію і з якими грошима проводитиме цей гравець — купуватиме чи продаватиме через "Обмінний пункт" за раніше встановленим курсом. Інший кубик покаже, якого номіналу кошти продаватимуться або купуватимуться. Якщо на кубику, наприклад, випало "ПРОДАЮ" зі знаком гривні, то гравець, який кидав кубики, віддає іншим учасникам гри ту кількість гривень, яка випала на другому кубику, а якщо гривень немає, то будь-якою валютою — за курсом, раніше встановленим на табло. Якщо на кубику випало "КУПУЮТЬ", то кожен учасник гри передає гравцеві, який кидав кубики, ті гроші та того номіналу, що випали на кубику. Якщо на кубику випало "КРЕДИТ", гравець отримує кредит — бере одну з кредитних карток і його досягнення ростуть на суму, позначену на цій карті. Картка може використовуватися як платіжний засіб у грі нарівні з купюрами. Далі, за колом, кубики кидають інші учасники гри. Гра закінчується, якщо в межах встановленого на початку гри часу роботи обмінного пункту хтось із гравців «викупив» усі гроші та вимовив: Я БАНКІР! В іншому разі гра закінчується, коли минув час роботи обмінного пункту, встановлений на початку гри. Тоді рахуємо (з конвертацією* в гривню — за курсом купівлі, встановленим на початку гри) кошти кожного з учасників гри. Той з учасників гри, у кого виявилася найбільша сума, стає переможцем гри та має право виголосити: Я БАНКІР!

   

  Другий варіант

  Для другого варіанту гри використовуємо 60 тих же купюр. Усі 60 купюр добре перемішуємо та розкладаємо на ігровій поверхні зворотним боком угору, номіналами вниз. Встановлюємо на табло курси валют. Кожен із гравців за чергою бере по одній картці, перевертаючи її купюрою вгору. Той гравець, чия купюра виявиться найбільшою за номіналом відповідно до встановленого на табло курсу валют, купує (забирає) всі відкриті купюри у свій актив. Якщо трапиться так, що у двох гравців відкриті купюри матимуть однакову вартість за встановленим на табло курсом, тоді ці гравці відкривають ще по одній картці й чия купюра виявилася більшою, то гравець і забирає всі відкриті купюри. Торги на біржі тривають до останньої відкритої купюри. Після цього за допомогою калькулятора рахуємо досягнення кожного гравця з конвертацією валюти в гривні за курсом купівлі. Записуємо суми коштів кожного гравця в гривневому еквіваленті та продовжуємо гру так: кожен гравець бере свої купюри, придбані в першій половині гри, добре їх перемішує і кладе біля себе, склавши їх один на одного назвами купюр вниз. Торги на біржі тривають. За чергою гравці знову відкривають по одній карті, й гравець, чия купюра виявилася найбільшою за номіналом за курсом, встановленим на табло, забирає це досягнення у свій актив, складаючи ці кошти окремо. Гра триває до останньої відкритої карти кожного гравця. Після цього знову за допомогою калькулятора підраховуємо досягнення кожного гравця в гривневому еквіваленті за курсом купівлі та додаємо до попередньої суми. Переможцем стає гравець, який придбав найбільшу суму за результатами двох торгів. Він вимовляє: Я БАНКІР!


  Конвертація* — це обмін однієї валюти на іншу валюту за встановленим курсом. Наприклад: потрібно здійснити конвертацію в гривню — 435 євро. На табло виставлений курс євро — 30 Конвертуємо: 435 × 30 = 13 050 гривень.

   

  Третій варіант

  На табло встановлюємо курси валют. У грі використовуємо 60 купюр і 6 депозитних карток. Встановлюємо час гри (15-30 хвилин)
  Купюри ретельно перемішуємо та роздаємо гравцям порівну, не відкриваючи боки, на якому надрукований номінал купюри. Так само роздаємо порівну й карти "ДЕПОЗИТ", які (не відкриваючи!) кожен гравець кладе поруч з основними засобами.
  Далі кожен гравець із розданих йому коштів бере п'ять купюр у руку, відкриваючи їх тільки для себе. Решта карток залишається закритою в гравця. Гравець, який за жеребом починає гру, на свій розсуд викладає на ігрове поле одну з п'яти своїх купюр, які він тримає в руках (наприклад, 100 доларів).

   

  В комплекті: Правила гри, табло "Обмін валют", цифри для табло, гральний кубик 2 шт., ігрові гроші 3 комплекти, калькулятор, кредитні картки 6 шт., депозитні картки 6 шт.

  Для дітей від 8 років.
  Кількість гравців: 2-6.
  Тривалість гри: 30 - 60 хв.
  Розмір коробки: 41.5 х 30.5 х 6 см.

  Відеоогляд:

  https://www.youtube.com/watch?v=yTjOEJPd_AE

  Основные
  Производитель  Файна
  Страна производительУкраина
  Возрастная группаОт 8 лет
  Минимальное количество участников2 чел.
  Количество участников6
  Время игры30 - 60 мин.
  СостояниеНовое
  ВидМонополия
  Тип упаковкиКартонная коробка
  Информация для заказа
  • Цена: 229 грн.
  Настільна гра Я банкір (обмін валют). Оригінал Файна гра КП002Настільна гра Я банкір (обмін валют). Оригінал Файна гра КП002
  Заканчивается
  229 грн.
  Купить
  +380981120696
  Киевстар
  • +380958714161
   МТС
  • +380638727571
   Лайф