Корзина
429 отзывов
Интернет-магазин "АскТойс"
+380981120696
+380958714161
Корзина
 • picture 1
  Настільна гра скрабл Словотвір (вчимо українську мову). Оригінал Файна гра КП001
  влево
  • Настільна гра скрабл Словотвір (вчимо українську мову). Оригінал Файна гра КП001, фото 2
  • Настільна гра скрабл Словотвір (вчимо українську мову). Оригінал Файна гра КП001, фото 3
  • Настільна гра скрабл Словотвір (вчимо українську мову). Оригінал Файна гра КП001, фото 4
  • Настільна гра скрабл Словотвір (вчимо українську мову). Оригінал Файна гра КП001, фото 5
  • Настільна гра скрабл Словотвір (вчимо українську мову). Оригінал Файна гра КП001, фото 6
  вправо

  Настільна гра скрабл Словотвір (вчимо українську мову). Оригінал Файна гра КП001

  • В наличии
  • Код: 104151

  199 грн.

  Купить
  +380981120696
  Киевстар
  • +380958714161
   МТС
  • +380638727571
   Лайф
  • График работы
  • Адрес и контакты
  возврат товара в течение 14 дней по договоренности
  Описание
  Характеристики

  Настільна гра скрабл Словотвір (вчимо українську мову). Оригінал Файна гра КП001

   

  Гра має п'ять варіантів: перший і другий — для дітей 5-6 років (вчимося складати слова), третій — для школярів 1-4 класів (розширення словникового діапазону), четвертий — для школярів 5-7 класів (складання слів на швидкість) і п'ятий — для школярів старших класів і дорослих, які хочуть позмагатися щодо найкращого знання української мови. У грі передбачено шість чистих карток. На них ви зможете самі написати літери, яких бракує в придуманих вами слів.

   

  Правила гри для дітей 5-6 років

  Вчимося складати слова. Той, хто навчає дитину, повідомляє слово, яке дитина складатиме. І на свій розсуд вибирає будь-яку букву з цього слова та кладе її на стіл. Дитина (сама або з вашою допомогою) виставляє поруч із цією буквою справа наступну букву. Отже, крок за кроком, ви вчите дитину складати слова. Ускладнюючи гру або навпаки — допомагаючи дитині швидше скласти слово, ви можете виставляти таку букву не тільки справа, а й зліва від уже виставлених на ігровій поверхні букв.

  Вгадай слово. Той, хто навчає дитину, бере картки з буквами, склавши для себе будь-яке відоме для дитини слово і, не показуючи його дитині, розкладає хаотично картки на столі літерами вниз. Дитина спочатку відкриває всі картки з буквами, а потім із вашою допомогою й різноманітними підказками складає слово, яке було задумане вами.

   

  Правила гри для школярів 1-4 класів

  Відкрий наосліп — склади більше. Картки розкладаємо на ігровій поверхні буквами вниз і перемішуємо — у такий спосіб створюємо "закритий банк букв". Гравці за чергою беруть картки, відкривають і викладають у себе та після кожної чергової взятої літери намагаються скласти слово з будь-якої кількості своїх букв. Складені слова розміщують у себе. Гра триває до останньої відкритої букви. Перемагає той, хто склав найбільше слів.

   

  Правила гри для школярів 5-7 класів

  Хто складе швидше. Картки з буквами розміщені в комірках коробки. Встановлюємо час для складання слова гравцями — 30 секунд. Гравці за чергою вмикають секундомір, беруть у межах цього часу одну букву, складаючи своє слово. Склавши слово, гравець вмикає секундомір для наступного гравця. Повторювати слова, вже складені іншим гравцем, заборонено. Якщо гравець не встиг скласти слово за 30 секунд, у гру вступає наступний гравець. Гра припиняється, коли ніхто з гравців за чергою не здав слова за 30 секунд. Переміг той, хто склав більше слів.

   

  Правила гри для школярів старших класів і дорослих

  Гра може відбуватися між двома-трьома гравцями або двома командами, які складаються з двох-п'яти гравців.
  Жеребкуванням визначаємо, хто починає гру.
  Гравець (або команда, яка починає гру) відкриває одну з трьох фішок для визначення, створюватимемо: іменник, прикметник або дієслово.
  Змагання триває до семи переможних раундів.
  Гравець (команда), який (яка) за результатами жеребкування починає гру, виставляє на ігрове поле будь-яку букву, яка є складником слова, яке гравцеві (або команді) відоме, та вмикає секундомір.
  Слова читаються зліва направо.
  Не більш ніж за 30 секунд інший гравець (команда) виставляє на ігрове поле праворуч або ліворуч від виставленої букви свою букву. Водночас гравець (команда) має знати слово, до складу якого входять виставлені на ігровому полі літери. Щоб не надавати супернику перевагу в часі, доцільно виставляти букву в останні 5-10 секунд.
  Щойно буква виставлена, гравець (команда) знову вмикає секундомір для іншого гравця (команди).
  Дії, зазначені в п.6; п.7 повторюються доти, доки один із гравців (одна з команд): а) не встигне за 30 секунд виставити свою букву; б) закінчене слово (не має значення, якщо гравець або команда мали на увазі інше слово).
  У такому разі гравцеві (команді) оголошується поразка в раунді. Водночас гравець (команда), якими виставлена попередня буква, мають назвати слово, яке було задумане попереднім гравцем (командою). Якщо виявиться, що попередній гравець (команда) не знають такого слова — поразка в раунді зараховується цьому гравцеві (команді).
  Гравець (команда), яким зараховано поразку в раунді, починає новий раунд.
  Заборонено використовувати абревіатури, складноскорочені слова (наприклад: «райрада» — скорочене від «районна рада»). Не вважаються закінченим словом скорочені варіанти загальновживаних літературних слів («авто», замість «автомобіль»).

   

  В комплекті: Картки з літерами - 100 шт. (7 х 6 см), карти "іменник", "прикметник", "дієслово" (12 х 7 см), секундомір, правила гри.

  Для дітей від 5 років.
  Кількість гравців: 2-10.
  Тривалість гри: 10 - 45 хв.
  Розмір коробки: 41.5 х 30.5 х 6 см.

  Відеоогляд:

  https://www.youtube.com/watch?v=A4iChO3-aYc

  Основные
  Производитель  Файна
  Страна производительУкраина
  Возрастная группаОт 5 лет
  Минимальное количество участников2 чел.
  Количество участников10
  Время игры30 - 60 мин.
  СостояниеНовое
  ВидВикторина
  Тип упаковкиКартонная коробка
  Информация для заказа
  • Цена: 199 грн.
  Настільна гра скрабл Словотвір (вчимо українську мову). Оригінал Файна гра КП001Настільна гра скрабл Словотвір (вчимо українську мову). Оригінал Файна гра КП001
  В наличии
  199 грн.
  Купить
  +380981120696
  Киевстар
  • +380958714161
   МТС
  • +380638727571
   Лайф